Samsun

Yabancılar Çarşısı esnafından Samsun Medya Grubu’na teşekkür

Samsun Yabancılar Çarşısı yönetimi, Samsun Medya Grubu'na teşekkür etti

Samsun Yabancılar Çarşısı Derneği Başkanı Alaaddin Sayın ve Samsun Yabancılar Çarşısı Oda Başkanı Olcay İnanç, Samsun Medya Grubu Yayın Kurulu Başkanı Necdet Uzun’un, esnafın hislerine tercüman olduğunu belirtek, Uzun’a teşekkürlerini iletti.

ÇÖZÜLECEĞİNE İNANIYORUZ

Yabancılar Çarşısı esnafının sorunlarını köşe yazısına taşıyan ve esnafın sesi olan usta gazeteci Uzun’a  minettar olduklarını belirten Sayın ve İnanç, sorunların çözüleceğine inandıklarını söyledi.

HİSLERİMİZE TERCÜMAN OLDU

Haberi okuyan esnafın umutlandığını kaydeden Sayın, ”Yetkililer, inşallah ilettiğimiz sorunlar ile ilgili harekete geçerler. Samsun Medya Grubu Yayın Kurulu Başkanı Necdet Uzun, köşe yazısında hislerimize tam anlamıyla tercüman oldu. Kendisine köşe yazısından dolayı çok teşekkür ediyoruz. İnşallah taleplerimiz hızlı bir şekilde çözülür ve esnafımız da rahat eder. Kira ve aidat konusunda, çoğu belediyenin yaptığı gibi Büyükşehir Belediyesi’nin de yardım etmesini istiyoruz” dedi.

20 BİN KİŞİ EKMEK YİYOR

Samsun Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Akyüz’e ve Yayın Kurulu Başkanı Necdet Uzun’a teşekkürlerini ileten Başkan İnanç, ” Vatandaşımız Necdet Uzun’un köşe yazısını okuduğunda ne demek istediğimizi ve ne ifade etmek istediğimizi anlayacaktır. Ben inanıyorum ki güzel şeyler ortaya çıkacak. Yaptığımız toplantı da çok olumlu geçti. Büyüklerimizin gerekli yardımların yapacağına inanıyorum. Çarşımızın buna ihtiyacı var. Burada 20 bin kişi ekmek yiyor. İnşallah ileriki süreçte her şey istediğimiz gibi olur” diye konuştu.

Emre ÖNCEL, Mustafa İNAN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
× Whatsapp İhbar Hattı