Samsunspor

Taraftar takımına inanıyor… Şampiyon Samsunspor

Kırmızı-Beyazlı taraftarlar, Samsunspor'un bu sezon şampiyon olacağına inanıyor. 12. Adam, ''Son 9 maç kaldı, en az hasarla bu virajı atlatıp şampiyon olacağız'' dedi

Süper Lig yolunda emin adımlarla ilerleyen Yılport Samsunspor’da, 12. adam da takımının başarılı olacağına inanıyor.
Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına konuşan Kırmızı-Beyazlı taraftlar, Samsunspor’un, sezon sonunda TFF 1. Lig’i şampiyonlukla tamamlayacağını belirterek, kalan 9 maçta toplayacağı puan ile ilgili tahminlerde bulundu.

27 PUAN TOPLARIZ
İsmail ÇOKLUK: Samsunspor’u çok seviyoruz. İnşallah başarılı olur. Süper Lig’de kalıcı olmasını bekliyoruz çünkü oraya yakışır. Kalan 9 maçta 27 puan toplarız diye düşünüyorum. Biraz düşüş var ama toparlayacağız.

ZORLU GEÇECEK
İlker CEMADAN: 9’da 9 yapmasını isterim ama maçlar zorlu geçecek. 23 puan alır diye düşünüyorum. 2 beraberlik almasını bekliyorum. 1’inci veya 2’nci sırada olmamız bir şey değiştirmiyor. Sonuç olarak iki türlü de şampiyon olacağız. Yeter ki Süper Lig’e çıkalım. Seneye Süper Lig’de fırtınalar estireceğiz.

TAMAMINI TOPLARIZ
Yaşar ALTIN: Umarım şampiyon oluruz. Bu gidişata göre şampiyon olacağımızı ümit ediyorum. 27 puanın tamamını toplarız diye düşünüyorum. Gidişat bunu gösteriyor. Samsunspor’un oyununu beğeniyorum.

SAMSUNSPOR HAKEDİYOR
Vural TAN: 15 puan toplayarak şampiyon oluruz. Samsunspor Süper Lig’e çıkmayı hakediyor. Son maçta kötü bir sonuç alsak da genel anlamda durumumuz iyi. İnşallah bundan sonraki maçları alır ve şampiyon oluruz.

2 MAÇI KAZANMALIYIZ
Ramazan GÜRBÜZ: Kesinlikle şampiyon oluruz. Çünkü çok istekli bir takımımız var. Önümüzde Altınordu ve Giresunspor maçları var. Bu maçları kazanmamız lazım. İki maçı kazanırsa Samsunspor’u kimse tutamaz. 20-25 puan toplayacağımıza inanıyorum.

SÖZ KONUSU DEĞİL
Ali KAHRAMAN: Kesinlikle şampiyon olacağız. Önümüzdeki maçlara baktığımızda 20 puan alacağımızı düşünüyorum. Taraftarın söylediği kadar kötü bir gidişat söz konusu değil. Performansımız her geçen gün daha da artacak.

GÖNLÜMDEN GEÇEN 27 PUAN
İsmail GENÇBAY: Gönlümden geçen 27 puanın tamamını toplamasıdır. Samsunspor’u Süper Lig’de görmek istiyoruz. Birkaç haftadır iyi oynamıyoruz. Şampiyon olmasını istiyorum. Hem bu takım hem de bu şehir bunu hakediyor. Sonuna kadar destekçisiyiz.

ŞAMPİYON OLURUZ
Mustafa ÇAĞLAYAN: Samsunspor’un kazanmasını istiyoruz. İnşallah şampiyon oluruz. Samsun bunu hakediyor. 27 puanın tamamını almasını bekliyorum. Tüm maçlardan galibiyetle döneriz.

Hanifi TOPAÇ: Bence şampiyon oluruz. Deplasmanda maç kaybetmeyip en az 1 puan ile dönersek ve iç saha maçlarını da kazanırsak şampiyon oluruz. Tabi bu durumda Giresunspor’un da maç kaybetmesi gerekiyor. 18 puanı rahatlıkla alırız diye düşünüyorum.

1’İNCİ BİTİRECEKTİR
Mehmet YILDIRIM: Ertuğrul Sağlam hocamıza güveniyorum. İyi bir teknik direktör. Başkanımız da gerektiği yerde desteğini veriyor. Ligi 1’inci bitireceğimize inanıyorum. Bunu samimiyetle söyleyebiliyorum.

17 PUAN TOPLAR
Celil KARAASLAN: Koyu bir Samsunspor taraftarıyım. Fikstüre baktığımızda çok zor maçlar bizi bekliyor. Çok gereksiz maçlar kaybettik. İnşallah bundan sonra kaybetmeyiz. Samsunspor, kalan maçlarda 17 puan toplar.

SÜPER LİG HASRETİYLE YANIYOR
Recep UZUNKAYA: Samsunspor’un oynadığı futbolu beğenmiyorum. Önümüzde çok zorlu maçlar var. Şampiyon olur diye ümit ediyoruz çünkü buna çok ihtiyacı var. Şehrimiz, yıllardır Süper Lig hasretiyle yanıyor.

Emre ÖNCEL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
× Whatsapp İhbar Hattı