GenelSamsun

Samsun’da ataçocukta 23 nisan coşkusu

Atakum Belediyesi Ata Çocuk Gündüz Bakımevi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutladı

Atakum Belediye Başkanı Av.Cemil Deveci’nin sözünü hayata geçirdiği ve Atakumlu miniklerin okul öncesi eğitime kolay erişebilmesi amacıyla Atakum Belediyesi tarafından açılan AtaÇocuk Anaokulu öğrencileri dans gösterileri yaparak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutladı

 

Samsun'da ataçocukta 23 nisan coşkusu - Genel

DEVECİ’DEN ÖĞRENCİLERE HEDİYE
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı heyecan ve mutlulukla kutlayan öğrenciler, çeşitli oyunlar oynayarak eğlendi. Pasta kesimi yaparak kutlanılan bayramın ardından Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci’nin göndermiş olduğu hediyeler, verildi.

BÜYÜK BİR MUTLULUK
Tüm çocukların bayramını kutlayan Atakum Belediyesi Ata Çocuk Gündüz Bakımevi Sorumlu Müdürü Selin Yaralı, ”Atakum Belediyesi olarak da açmış olduğumuz kreşlerde öncelikli olarak eğitim olanaklarını daha iyi hale getirmek için mücadele ediyoruz. Başkanımız Av. Cemil Deveci’nin yapmış olduğu bu projenin içinde olmak bizim için büyük bir mutluluk. Kreşlerimizde bulunan öğrencilerimiz eğitim alıyorlar. Çocuklar, yaş gruplarına göre sınıflara ayrılıyorlar. Her yaş grubunun kendine ait eğitim profili var” dedi.

KUTLAMALAR YAPTIK
Kreşte çeşitli etkinlikler yaptıklarını ifade eden Yaralı, şunları söyledi: ”23 Nisan haftası olarak her gün kutlamalar yaptık. Çeşitli etkinlikler, eğlenceler ve yarışmalar düzenledik. Burada çocuklarımızla balon patlatma yarışması yaptık. 23 Nisan pastamızı kestik. Başkanımızın çocuklarımıza göndermiş olduğu hediyeleri onlara armağan ettik. Günün kalan kısmında çocuklarımızla çeşitli oyunlar ve etkinlikler düzenledik.”

 

Samsun'da ataçocukta 23 nisan coşkusu - Genel

Emre ÖNCEL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu