Samsun ve İlçeleri için Hava Durumu 24 Aralık 2021

Samsun ve İlçeleri için Hava Durumu 24 Aralık 2021
A+
A-
24.12.2021
ABONE OL

Meteoroloji Uyardı! 24 Aralık Cuma Samsun Hava Durumu Meteoroloji Bölge Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, Samsun’da hava bugün (24 Aralık Cuma) Parçalı ve az bulutlu 8 derece olacak.

Yapılan son değerlendirmelere göre; bölge genelinin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin kıyı kesimlerinde hafif, iç kesimlerinde orta, yüksek kesimlerde ise kuvvetli buzlanma ve don olayı bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: 2 ila 4 derece artması bekleniyor.

RÜZGAR: Güneyli yönlerden hafif, zaman zaman orta kuvvette, akşam saatlerinden sonra bölgenin kuzey kesimlerinde yer yer kuvvetli (30-50 km/sa) esmesi bekleniyor.

UYARILAR

BUZLANMA VE DON OLAYI UYARISI: Bölgenin kıyı kesimlerinde hafif, iç kesimlerinde orta, yüksek kesimlerde ise kuvvetli buzlanma ve don olayı beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (Ulaşımda aksamalar vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

BACA GAZI UYARISI: Rüzgarın güneyli yönlerden akşam saatlerinden sonra bölgenin kuzey kesimlerinde yer yer kuvvetli esmesi beklendiğinden soba ve doğalgaz kaynaklı baca gazı zehirlenmelerine karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

SAMSUN’DA HAVA BUGÜN NASIL OLACAK?

2412 hava durumu ic Samsun Hava Durumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.