Gözden kaçırmayın

Tribün Programı Kanal S Ortak Canlı Yayını Tribün Programı Kanal S Ortak Canlı Yayını

Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu "Samsun Spor Saati" başladı (25 Kasım Çarşamba)

Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu ‘Samsun Spor Saati' hafta içi her gün Samsun Canlı Haber TV’de saat 11.00’de canlı yayınlanan programda Samsunspor'daki son gelişmeleri, Samsunspor'a dair her şey konuşulacak.

YILDIRIM VE ERKANAT YOĞUN BAKIMDA

Kovid-19 testleri pozitif çıkan ve karantina süreçleri devam eden Başkan Yüksel Yıldırım ile Yardımcısı Mustafa Kemal Erkanat'ın yoğun bakıma alındığı ve tedavileri devam ettiği öğrenildi

Yılport Samsunspor'da üzücü bir gelişme yaşandı. Daha önce kovid-19 testleri pozitif çıkan ve evde karantina sürecinde olan Başkan Yüksel Yıldırım ile Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Erkanat'ın durumlarının ağırlaştığı ve özel bir hastanede yoğun bakıma alındıkları öğrenildi. İlaç tedavisi uygulanan Yıldırım ve Erkanat'ın şu an itibariyle sağlık durumlarının iyiye gittiği ve önümüzdeki günlerde yoğun bakımdan çıkacakları ifade edildi. Yaklaşık 3 gündür yoğun bakımda koronavirüs ile mücadele eden Başkan Yüksel Yıldırım ve Mustafa Kemal Erkanat'ın sağlık durumlarını ise iyi olduğu gelen bilgiler arasında yer aldı.