GenelProgramlarSamsunspor

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 11 Aralık Cuma

Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu “Samsun Spor Saati” başladı (11 Aralık Cuma)

Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu ‘Samsun Spor Saati’ hafta içi her gün Samsun Canlı Haber TV’de saat 11.00’de canlı yayınlanan programda Samsunspor’daki son gelişmeleri, Samsunspor’a dair her şey konuşulacak.

SAMSUNSPOR’UN ACI KAYBI

Yılport Samsunspor’da koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Erkanat’ın acısı yaşanıyor. Yas ilan edilen Kırmızı-Beyazlılar da, ‘Yerin asla dolmayacak’ mesajı paylaşıldı 

TESİSLERDE YAS 

İstanbul’da özel bir hastanede Başkan Yüksel Yıldırım ile yoğun bakımda korona virüs ile savaş veren Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Erkanat, daha fazla mücadeleye dayanamayarak vefat etmişti. Bu haber ise Samsunspor camiasında ve Türk futbolunda derin bir üzüntüye neden olmuştu. Nuri Asan Tesisleri’nde bayrakları yarıya indirerek ‘Yas’ ilan edilirken Kırmızı-Beyazlı kulüp tüm sosyal medya sayfalarından anlamlı bir paylaşımda bulundu. 

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 11 Aralık Cuma - Genel

BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ

Yapılan paylaşımda, ”Görev aldığı süre boyunca kulübümüz ve geleceğimiz olarak gördüğü akademi için tüm enerjisini ortaya koyan, etrafındaki herkes için hayatı güzelleştirmeyi kendine amaç edinen Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Başkan Yardımcımız Mustafa Kemal Erkanat’ı tedavi gördüğü hastanede bu sabah kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz.
Başkan Yardımcımıza Allah’tan rahmet, başta acılı ailesi olmak üzere sevenlerine, camiamıza ve Türk futboluna başsağlığı dileriz. Yerin asla dolmayacak Mustafa Kemal Erkanat” ifadeleri kullanıldı. 

BUGÜN TOPRAĞA VERİLECEK

Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Erkanat’ın cenazesi Kovid-19 tedbirleri kapsamında bugün saat 14.00’de Kıranköy Mezarlığında aile kabristanlığına defnedilecek. 

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 11 Aralık Cuma - Genel

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
× Whatsapp İhbar Hattı