OMÜ Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'ndan gururlandıran başarı: "Lokomotif rolde"
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı tarafından düzenlenen "Ondokuz Mayıs Ortopedi ve Travmatoloji Günleri"nde, alanında birçok uzman isim bir araya geldi. Toplantı Başkanı Prof. Dr. Nevzat Dabak, OMÜ Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nın hem bölgede hem ülke genelinde lokomotif bir rolde olduğunu söyledi.