GenelSamsun

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci tam kapanma sürecini değerlendirdi

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, vatandaşın huzur ve refahı adına her zaman Atakumluların hizmetinde olduklarını söyledi

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, tam kapanma sürecinde ihtiyaç duyulduğu takdirde vatandaşın yanında olduklarını belirterek, “Çok şükür sorunları çözebilecek gücümüz var. Atakumluların hizmetinde olmaya devam ediyoruz” dedi.

“ELİM VATANDAŞIN OMZUNDA”
Başkan Deveci Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu. Tam kapanma sürecini değerlendiren Başkan Deveci, “Benim elim her zaman vatandaşın omzunda” dedi.

“Tam kapanma sürecinde daha önce sürdüğümüz, tüm hizmetleri devam ettirdik” diyen Başkan Deveci, ” Kapanma döneminde evde bakım hizmetleri başlatmıştık hemen, yürürlüğe soktuk. İhtiyaç duyan ailelerin evine giderek, arkadaşlarımız çalışmalarını yürüttüler. Yemek ihtiyaçlarını karşıladık. Gıda bankasından alışveriş yapanları getirip götürdük. Aşı olmayan Hastaneye yine götürdük. Aşı olmak isteyenleri, hastaneye getirdik. Benim elim her zaman Atakumluların omzunda” diye konuştu.

“ATAKUMLUNUN YANINDAYIM”
Her zaman vatandaşın yanında olduklarını kaydeden Başkan Deveci,
“Onların her türlü sorununu takip ediyorum. Gücümüz, yettiği her şeye ulaşmaya çalışıyorum. Çok şükür sorunları çözebilecek gücümüz var. Atakumluların sorunlarını çözmeye yanlarında olmaya çalışıyorum. Atakum Belediyesi’nin iletişim hatlarını, nasıl ulaşabileceklerini biliyorlar. Benim, telefonum 24 saat açık. Atakumluların hizmetinde olmaya devam ediyoruz. Dilerim bu pandemi biran evvel biter. Dilerim sağlıklı günlere döneriz. O zaman normal alışıla geldiğimiz ortamda olur. Kimseye ihtiyaç duymadan kendi hayatımızı devam ettirebiliriz. O zaman belediyede kendi rutin işlerine döner. En büyük dileğim bu”ifadelerini kullandı.

KİŞİSEL TEDBİR ÇAĞRISI
Pandemi süreci ile ilgili çağrıda bulunan Başkan Deveci, şunları söyledi: “Atakum çok güzel bir kent. Turizm kenti. Sadece Atakumlular değil, Samsun’un her yerinden buraya geliyorlar. O nedenle pandemi bitmedi. Kendimizi koruma sürecimiz devam ediyor. Kişisel koruma tedbirlerinden vazgeçmememiz gerekiyor. Kovid-19 geçirsek, aşı olsak bile, koruma tedbirlerine uymalıyız. Tedbirleri alarak hem kendimizi, hem de çevremizi korumalıyız.”

Emre ÖNCEL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu