Samsunspor

Yıldırım: Asın Bayrakları Şampiyonluk Yakın

Başkan Yüksel Yıldırım sosyal medya hesabından net mesajlar verdi. Yıldırım, ”Ant içtik, sözler verdik. Bayrakları asın, şampiyonluk gelecek” dedi

MARATON ALTAY’LA BAŞLIYOR
Yılport Samsunspor’da Başkan Yüksel Yıldırım, Kırmızı-Beyazlı camiaya kenetlenme çağrısında bulundu. Son günlerde bazı kulüp yöneticilerinin haksız eleştirilerine maruz kalan Yıldırım, net mesajlar verdi. Yıldırım sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada, ”Artık 2. yarı maçlarımız başlıyor. Allah yar ve yardımcımız olsun. Emeklerimiz İnşallah boşa gitmez. Biz böyle bir durumda geçen sene yaptığımız başarıyı tekrar edip 2 yıl üst üste Şampiyon olup Süper Lig’e çıkmak hedefi ile 24 Ocak Pazar günü Altay ile maçlarımıza başlıyoruz” dedi.

YENİ YÖNETİMLE YOLA DEVAM
Yıldırım, ”Şampiyonluk hedefi ile 24 Ocak Pazar günü Altay ile 2. yarıya başlıyoruz. Samsunspor’da moral, motivasyon, sorumluluk, takım içi uyum ve takım ruhu oluşturmak işleri artık tamamen takımdaki Abi Oyuncular, Hocalar ve Genel Menejer bünyesinde olup kendi içlerinde çözülecek. Yeni bir oluşumu başlatarak bu hafta Şampiyonluk yolundaki meşalemizi Pazar akşamı evimizdeki Altay maçı ile ateşliyoruz. Ben de daima Başkan olarak işin başında liderlik ve proaktif başkanlık yapma işini yeni YK ile devam etmeye evden 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle başladım” diye konuştu.

SAYGIYI HAK EDİYORUZ
Yıldırım, ”Takımın ilk yarıdaki en büyük sorunları: yakalanan bol gol pozisyonlarını gole çevirememek, hızlı oynamamak, tepkisizlik, ve kendilerine azalan özgüven idi. Bizler bu problemler üzerine konsantre olarak bu devre arası transferde nokta atışları yaparak yeni transferlerimiz …ile Şampiyon olacak bir takım yarattığımıza inanıyorum. Samsunspor saygıyı her yerde yaptıkları ve yapacakları ile fazlasıyla hak ediyor olacaktır” dedi.

SAHADA KONUŞACAĞIZ
Yıldırım, ”Şampiyonluğa giden yol takım ruhu ile özgüvenden geçmektedir. Hal böyle olunca gereksiz puan kayıplarının artık son bulması için ne gerekiyorsa yapılacağı konusunda takım ve kulüp olarak hem fikiriz. Hocamız ve futbolcular artık Şampiyonluk için sahada konuşacaktır!
Samsunspor olarak ant içtik. Bu sezon bu takım ile harikalar yaratarak Şampiyon olup Süper Lig’e çıkacağımıza ve efsane Samsunspor’un geçmişte kaldığı yerden devam etmesine, Anka kuşu gibi küllerinden doğmasına tüm futbolcular, teknik ekip ve kulüp yönetimi olarak söz verdik.
Gümbür gümbür geliyor olan bir Samsunspor takımı var; artık tüm bayraklarımızı ve formalarımızı tekrar sandıklarımızdan çıkaralım ve şehrin her tarafına Kırmızı-Beyaz Bayraklarımızı asarak güzel Samsun’umuzu hep beraber süsleyerek donatalım” dedi.

ŞİMDİ KENETLENME VAKTİ
Başkan Yıldırım, ”Lütfen artık Takımına ve Kulübü’ne sahip çık ve bu ara transfer dönemi itibariyle ve sonrasında resmi ürünlerimizi Store 55 ve online mağazalarımızdan satın alarak transferlere az da olsa bir maddi katkıda bulumanızı ve destek vermenizi Yönetim Kurulu olarak çok istiyoruz. Çünkü 2021 Yılı bizim için çok parlak, aydınlık ve güzel günlerimizin olacağı bir yeni yılımız olacak. Buna Samsun’da ve dışında yaşayan 7’den 70’e herkes, Kulübün AŞ ve Dernek yönetimleri olarak hep birlikte inanıyoruz. Ekip olarak bunu başaracağımıza hiç kuşkumuz yok. İnşallah herşey 24 Ocak akşamı ile çok daha güzel olacak ve Şampiyonluğun meşalesini Samsunspor olarak 20 Ocak 1989 anısına tekrar yakacağız. Haydi Samsun kenetlenelim ve Türkiye’ye birlik ve beraberliğimizi gösterelim” ifadelerini kullandı. Salim YILDIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu