GenelSamsun

Sinecek’ten esnafa sağlık müjdesi

Atakum Esnaf ve Sanatkarla Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, kooperatife bağlı esnafın hiçbir şart aranmadan özel hastanelerde yüzde 35'e varan sağlık indiriminden yararlanacağını söyledi

Atakum Esnaf ve Sanatkarla Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, Samsun’da yaşayan her kooperatif üyesine ve ailelerine özel sağlık kuruluşlarında yüzde 35’e varan indirim sağlayan ‘Yarına Erteleme Sağlık Kart’ uygulamasını başlattıklarını söyledi.

ESNAFIMIZI ETKİLEDİ
‘Yarına Erteleme Sağlık Kart’ tanıtım lansmanında konuşan Başkan Sinecek, “Tüm dünyada etkisi devam etmekte olan salgın hastalık en çok yerel esnafımızı etkiledi. Üyelerimizin büyük bir çoğunluğu günlerce işletmelerini kapattı. Birçok üyemiz de faaliyetlerine kısıtlamalar getirmek zorunda kaldı. Üyelerimiz günlük giderlerini bile karşılamakta zorluk çekiyor. Maalesef yaşanılan bu zor günler hala devam etmektedir. Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi olarak esnafımızın bu zor günlerinde yanlarında olabilmek adına, sağlıkta fırsat eşitliğini sağlamak adına ‘Yarına Erteleme Sağlık Kart’ uygulamasını başlatmış bulunmaktayız. Tüm üyelerimizin sağlığı ve yarınları bizim için önemli” ifadelerini kullandı.

KOŞUL ARANMIYOR
Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi’nin ‘Yarına Erteleme Sağlık Kart’ projesine katılan yüzde 35’ye kadar indirim imkanı sağlayan Sağlık Kart’a, Samsun’da yaşayan veya Samsun’da ticari faaliyette bulunan tüm üyelerimiz hiçbir koşul aranmadan sahip olabiliyor. ‘Sağlık Kart’ın, sağladığı indirimler arasında, poliklinik muayeneleri, laboratuar tahlilleri, doğum paketleri, ağız ve diş sağlığı, göz hastalıkları, saç ekimi, ayakta ve yatarak tüm tedavi ve tıbbi hizmetler yer alıyor. Ayrıca anlaşma yapılan hastaneler arasında Liv Hospital, Medicana, VM Medical Park, Atasam Hastanesi, Büyük Anadolu Hastanesi, Romatem, MediLiv ve Medibafra, gibi çok sayıda özel hastane ve özel sağlık işletmesi yer alıyor.

Emre ÖNCEL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
× Whatsapp İhbar Hattı