GenelSamsun

Samsunspor’da tek sorun disiplinsizlik

Samsunlu vatandaşların bir çoğu şampiyonluk yolunda son maçlarda kartlar gören Samsunspor'un bu yolda başarılı olacağını son puan kayıplarını ise futbolculara bağladı

Şampiyonluk yolunda son haftalara puan kaybederek giren Yılport Samsunspor ile ilgili Samsunlu vatandaşların çoğu hatanın futbolcularda olduğunun altını çizerek takımlarının şampiyon olacağına inanıyor.

İNANCIMIZ SONSUZ
Süleyman TAŞTAN: Samsunspor’un şampiyon olacağına inancımız sonsuz. 11 hafta maç yenip bir hafta yenilince hayal kırıklığına düşmüyoruz. Tabi Samsunlu ve Samsunspor sevdalısı olarak yenilince üzüldük. Herkes işin bittiğini sanıyor. Ama hiç bir şey bitmiş değil. Son haftalardaki puan kayıplarını çoğu hocaya bağlıyor. Ama hocadan çok futbolcuların hatalı olduğunu düşünüyorum.

TAKIMDAN BİR ŞEY OLMAZ
Bülent CANTÜRK: Şampiyonluğa inancım yok. Çünkü takımda kazanma ruhu diye bir şey yok. Şu anda takımda bir gruplaşma olduğunu düşünüyorum. İki haftadır kartlar havada uçuşuyor. Böyle giderse bu takımdan hiçbir şey olmaz.

SORUMLULUK YOK
İlkay İSMAİLOĞLU: Şampiyonluk inancımızı günden güne tükettiler. Takımda para var borç yok. Başkanımız Yüksel Yıldırım sağ olsun onun sayesinde Türkiye’deki liglerin en zengin takımıyız. Ama Samsunspor’a ne oldu öyle bilmiyorum. İki haftada 5 kırmızı kart mı görülür? Bile bile mi yapıyorlar? Bilmiyoruz. Puan kayıplarının hocayla da ilgisi yok futbolcularımız sorumluluk sahibi değil.

OYNAMIYORLAR
İsmail KARACAOĞLU: Bir takımın şampiyon olması için canla başla futbol oynaması lazım. Öncelikle futbol oynamaları lazım ve disiplin olmalı. 80.dakikada 2 tane kırmızı kart nedir? Daha böyle nasıl bir şampiyonluk olur. Kendi evinde 2- 0 yenilmek resmen rezillik. Hocamız Ertuğrul Sağlam’da da sıkıntılar var. Takıma yön vermesi gerekiyor.

HOCANIN YÜKÜ AĞIR
Mehmet ARLI: Şampiyonluğa olan inancımız sonsuz. En büyük Yılport Samsunspor başka büyük yok. Son zamandaki puan kayıplarını bilmiyoruz. İçeride ne gibi bir sıkıntı var. Ertuğrul hocanın yükü ağır. Ama inancımızda sonsuz.

TEK SORUN OYUNCULAR
Arif KARA: Şampiyon olacağız. Tabi biraz takımın disiplinli olması lazım. Birazda cesaretli oynamaları lazım. Korkak oynadıkları zaman kaybediyoruz. Hocamız Ertuğrul Sağlam sağlam bir hocadır. Ben hocamıza ve başkanımız Yüksel Yıldırıma güveniyoruz. Tek sıkıntı oyuncularda.

AGRESİF OYNUYORLAR
Beytullah İNCE: Şampiyonluğa inancımız var. Hele ki Yılport gibi bir finansör varken bu takıma birinci ligte oynamak yakışır. Son haftalarda takım agresif oynamaya başladı bundan dolayı puan kayıpları yaşadığımızı düşünüyorum. Umarım böyle gitmez.

HAKEMLER YETERSİZ
Haydar BİLGİN: Yılport Samsunspor’a şampiyonluk yolunda sonsuz güveniyoruz. Başkanımız Yüksel Yıldırım ve hocamız Ertuğrul Sağlam’dan da memnunuz. Ben puan kayıplarının haksızlık olduğunu ve hakemlerin hak yediklerini düşünüyorum.

TEK SIKINTI DİSİPLİNSİZLİK
Sercan ARPAN: Samsunspor’un şampiyon olacağına inancımız tam. Ama Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ı seviyoruz. Samsun’un çocuğu ama kendine çeki düzen verip takımda ağırlığını göstermesi gerekiyor.Takım bir sürü hoca değişti ve bunun sonucunda disiplin diye bir şey kalmadı. Yasin’i transfer ettik ama istediğimiz performansı gösteremedi. Gökhan Karadeniz deseniz tek yaptığı iyi şut çekmek, onu da çekemiyor.Puan kayıplarımızın tek sıkıntısı futbolcularımızın disiplinsizliğidir.

KARTLAR ENGEL DEĞİL
Ali DURMUŞ: Beklentimiz şampiyonluk. Puan kayıpları olabilir ama bu şampiyonluğumuza engel olamaz. Son maçlarda kırmızı kartlar oldu. Ama onlarında bilinçli kart gördüklerine inanmıyorum.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
× Whatsapp İhbar Hattı