Samsun

Samsunlular yüksek fiyatlardan şikayetçi

Samsunlular yüksek fiyatlardan şikayetçi Samsun’da yaşayan vatandaşların birçoğu hayat pahalılığının kendilerini etkilediğini belirterek, geçim zorluğu çektiklerini söyledi

 

 

Samsunlular yüksek fiyatlardan şikayetçi - SamsunHER GÜN ARTIYOR
Hızır ÖZDEN: Fiyatlar her geçen gün artıyor. Birden bire de artmıyor. 30 liralık zeytinyağı 60 liraya çıkarken azar azar yapılan zamlarla o rakama ulaşıyor. Devlet bunu fahiş fiyattan saymıyor. Fiyatlardan inanılmaz derecede müzdaribiz. Allah bizlere kolaylık versin.

Samsunlular yüksek fiyatlardan şikayetçi - Samsun

ALIŞTIK ARTIK
Yavuz GÜMÜŞ: Her Ramazan ayında olduğu için alıştık artık. Çok abartıldığı kadar fiyat artışı olmasa da bu durumdan çok sıkıldık. Düzenli olarak artış yaşanıyor. Belli olmasın diye de azar azar yapıyorlar.

Samsunlular yüksek fiyatlardan şikayetçi - Samsun

DOLAR BAHANELERİ
Cengiz ÖZKUŞ: Marketlerde 1 kilo ezine peyniri 120 lira. Saathane Meydanı’ndan ne olduğunu bilmediğim bir peynir almak zorunda kaldım. Herkes kaderine terkedildi. Her şey arz talep meselesi. Doları bahane ediyorlar ama düştüğünde fiyatlarda bir değişiklik de olmuyor.

Samsunlular yüksek fiyatlardan şikayetçi - Samsun

ZAM NORMALLEŞTİ
Oğuz ÇAĞLAYAN: Artık insanlar bu duruma alıştı. Zam artık çok normalleşti. Ülkemiz zam, vergi ve cezayla geçiniyor. 10 kişiden 8’i açız diyor. Bunu demelerine rağmen değişen hiçbir şey de olmuyor.

Samsunlular yüksek fiyatlardan şikayetçi - Samsun

ALDI BAŞINI GİDİYOR
Kenan MERCAN: Fiyatlar aşırı derecede yükseldi. Geçen senenin 10 lirası 100 lira gibi oldu. Yazık bu millete, böyle bir pahalılığın olmaması gerekiyor. Fırsatçıları caydıracak uygulama yapılmıyor. Bu sebeple fiyatlar aldı başını gidiyor. Dolardan dolayı fiyatların yüksek olduğunu söylüyorlar ama inse de çıksa da fiyatlar hep artıyor.

Samsunlular yüksek fiyatlardan şikayetçi - Samsun

ZORLUK ÇEKİYORUZ
Elif SARITAŞ: Pandemi dönemi başlar başlamaz fiyatlarda artış meydana geldi. Allah herkesin yardımcısı olsun. Keşke fırsatçılar olmasaydı ama her dönem yaşadığımız bir durum haline geldi. Halktan faydalanmak istiyorlar. İnsanlar alışveriş yaparken zorluk çekiyor. Denetim yapılması gerekli.

Emre ÖNCEL

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Ah bu esnaf varya hep onların suçu bu zamlar .onlar yükseltiyor enflasyonu.

  2. enflasyon ortada ekonomimiz uçuyor vatandaşın hayıflanmaya hakkı yok rüzgar eken fırtına biçer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu