Samsun

Samsunlular Asker Ve Polisimizle Gurur Duyuyor

Samsunlu vatandaşlar asker ve polislerimize haklarını ödeyemeyeceklerini ve onlar sayesinde rahat uyuduklarını belirtti.

Türkiye’de canlarını hiçe sayarak 7/24 görevlerinin başında nöbet tutan polis ve askerlerimize Samsunlu vatandaşlar Samsun Canlı Haber TV aracılığıyla mesajlarını iletti. Yapılan operasyonları başarılı bulduklarını ifade eden Samsunlular, polis ile askerlerimizin haklarını ödeyemeyeceğini dile getirdi.

samsun polis ve jandarma rop 2 Foto Galeri

samsun polis ve jandarma rop 5 scaled Foto Galeri

samsun polis ve jandarma rop 6 Foto Galeri

AYAKLARINA TAŞ DEĞMESİN
Abdulselam ATALAN: Jandarma teşkilatımız çok güçlü bir yapıya sahip ve son zamanlarda çok önemli görevlerde bulunup çok güzel operasyonlar da yapıyorlar. Jandarmamızla gurur duyuyoruz. Polisimizi, askerimizi çok seviyoruz. Her zaman yanlarındayız. Rabbim ayaklarına taş değdirmesin.

Abdulselam Atalan Foto Galeri

HER ŞEYİ YAPIYORLAR
Osman BALCI: Asker ve polislerimiz çok iyi çok başarılı. Operasyonlara devam etsinler. Bizim güvenliğimiz için her şeyi yapıyorlar sağ olsunlar.

Osman Balci Foto Galeri

ONLARLA GÜVENDEYİZ
Miyase BOZKURT: Başarılı buluyorum. Allah onlara güç kuvvet versin. Rabbim onları korusun. Onların sayesinde Türkiye’de güvende yaşıyoruz. Allah razı olsun hepsinden. Hepsini kutluyorum. Allah onları ailelerine bağışlasın. Başarıları daim etsin. Sağ salim geri dönsünler inşallah.

Miyase Bozkurt Foto Galeri

ARKALARINDAYIZ
Gökhan KAYA: Tabi ki başarılı buluyorum. Askerimiz, polisimiz var oldukça Türkiye ayaklanacaktır kalkınacaktır. Her zaman arkalarındayız. Onlar da bizim yanımızda olsun o bize yeter.

Gokhan Kaya Foto Galeri

BAŞARILI BULUYORUM
İrfan KELEŞ: Yapılan operasyonları gayet başarılı buluyorum. Allah hiçbirinin ayağına taş değdirmesin. Başarılı olsunlar. Vatanımızı milletimizi daha iyi yerlere getirmeye çalışsınlar.

Irfan Keles Foto Galeri

İYİ Kİ VARLAR
Birol TUNA: Allah onların ayağına taş değdirmesin. İyi ki varlar. Eşkıyaya fırsat vermesinler. Başka bir şey istemiyoruz onlardan.

Birol Tuna Foto Galeri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu