Samsunlu vatandaşlardan o iddialara yanıt

Samsunlu vatandaşlardan o iddialara yanıt
A+
A-
04.05.2021
ABONE OL

Samsunlu vatandaşlardan o iddialara yanıt Samsun’un Atakum İlçesi’nde vatandaşlar, Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci ilgili iddialarının inandırıcı olmadığını belirterek, “Dürüstlüğü ile bilinen Deveci’nin olduğu yerde yolsuzluk olamaz” dediler.

DDDDD

AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdülkadir Köstek’in, Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci’nin sahibi olduğu Deveci Hukuk Bürosu’nun, belediye aleyhine icra takibi başlattığı ve belediyenin girift ilişkisinin olduğunu öne sürmesi üzerine, Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına konuşan vatandaşlar Başkan Deveci ile ilgili iddiaların karalama kampanyası olduğunu belirterek, dürüstlüğü herkesçe bilinen Deveci’nin olduğu yerde yolsuzluk yapılamayacağını söylediler.

NESRIN KESIN

YAPILANLARI GÖRÜYORUZ
Nesrin KESİN: Başkanın, “Cemil Deveci yolsuzluk yapmaz” lafına katılıyorum. Yapmaz da yaptırmaz da. Yeni seçilmiş bir başkan. Halkı için elinden geleni yapıyor. Biz, yaptıklarıyla da bunu görüyoruz. Çamur atanlar olacaktır. Bu durum zaten hep oluyor. Ben, yolsuzluk söylemlerine katılmıyorum.

Seref GULLU

HAKSIZLIK YAPILIYOR
Şeref GÜLLÜ: Cemil Deveci’ye böyle bir iftira atılmasını haksızlık olarak buluyorum. Başkanımız böyle bir şey yapmaz. Tanıdığım ve geçmişini bildiğim kadarıyla o karakterde biri değil. Ben bu iddianın yalandan ibaret olduğunu düşünüyorum.

YAKUP KURTARAN

KARALAMA KAMPANYASI
Yakup KURTARAN: Cemil Deveci dürüst bir insandır. Çalışmalarıyla takdir gören birisidir. Bir Atakumlu olarak böyle bir şey yapacağına inanmıyorum. Bu Başkan Deveci’ye yapılan bir karalama kampanyası olabilir. Başkan, elinden geldiği kadar çalışıyor.

MUARREM YUKSEL

BAŞKAN DEVECİ YAPMAZ
Muarrem YÜKSEL: Başkan Cemil Deveci’nin yolsuzluk yapmayacağına kanaat getiriyorum. Sosyal medyadan çıkan iddiaları duydum ama karar verecek olan kişiler bizler değiliz. Ben, böyle bir şeyin gerçek olduğunu düşünmüyorum. Başkan Cemil Deveci böyle bir şey yapmaz. Bir belediye başkanının böyle işlere tenezzül edeceğini düşünmüyorum.

VEDAT KESER

DÜRÜST BİR İNSAN
Vedat KESER: Cemil Deveci, tanıdığımız ve bildiğimiz kadarıyla yolsuzluk yapmaz. Bunu yapacağına inanmıyorum. Cemil Deveci neden böyle bir şey yapsın? Başkanımız dürüst bir insan. Zaten paraya ihtiyacı olduğunu da zannetmiyorum.

Ozgur Baspinar

İDDİALARA İNANMIYORUM
Özgür BAŞPINAR: Bir araştırma yaparak verilere bakarak, onlar ile ilgili değerlendirme ortaya koyulur. Ona göre yargılama yaparsınız. Ben Cemil Deveci hakkında negatif bir düşünceye sahip değilim. Geçmişten kalan yükler var. Belediyecilik işleri kolay değil. Bu geçmişten kalan borçlardan dolayı olduğunu düşünüyorum. Ben bu yolsuzluk iddialarına inanmıyorum.

ALI BAHADIR

KENDİSİNDEN MEMNUNUZ
Ali BAHADIR: Ben yolsuzluk olduğuna inanmıyorum. Başkan Deveci böyle bir şeyi yapma gereği duymaz. Halka hizmeti ön planda tutan bir başkan. Biz zaten bunun için seçtik. O da bunu fazlasıyla yapıyor. Kendisinden memnunuz.

Emre ÖNCEL

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.