Samsun

Samsun’da virüs ciddiye alınmıyor

Samsun'da vatandaşların birçoğu salgının dikkate alınmadığını, tedbirlerin daha da artırılması gerektiğini söyledi

Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına konuşan vatandaşların birçoğu, koronavirüs sürecinin dikkate alınmadığını, insanların gerekmedikçe evde kalmalarını ve tedbirlerin artılması gerektiğini belirtti

HERKES YAKALANACAK
Hasan KEMAHLI: Vatandaşların pandemiyi dikkate almadığını düşünüyorum. Çok dikkatsiz bir şekilde davranıyorlar. Bir hastalık yokmuş gibi hareket ediyorlar. Zaten durumun böyle olduğunu caddelerdeki kalabalıktan da anlayabilirsiniz.

TAM KAPANMA
Fatma NUMANOĞLU: Samsun kıpkırmızı oldu. Pandemi dikkate alınsa böyle şeyler yaşanmaz. Bu caddeler kalabalık olduğu müddetçe yapacak hiçbir şey yok. Tam kapanma gelmeden bu süreci çözemeyiz.

SÜREÇ KÖTÜ
Filiz Dilber BAYAZIT: Başından itibaren dikkate alınmadı. Bir öğretmen olarak yüz yüze eğitimde çalışma arkadaşlarıma koronavirüs bulaştı. Süreç Samsun’da çok kötü. 15 gün tamamen kapatılmalı.

SAYILARI FAZLA
Kevser ÇAKMAK: Pandemi dikkate alınsaydı caddeler bu kadar kalabalık olmazdı. Çıkmamız gerektiğinde mecburen dışarı çıkıyoruz. Evde bir yere kadar durabiliyorsunuz. Bu durumu keyfi yapanların sayısı da çok fazla.

CADDELER DOLU
Taha KOÇOĞLU: Samsun’un işlek caddelerinde yoğunluk yaşanıyor. Türkiye’deki tüm kanallarda Samsun var. Cumartesi yasakları kalkınca vatandaşlar sahile hücum etti. Samsun bu durumdan kötü etkilendi. Artış sürdüğü müddetçe sevdiklerimizi kaybedeceğiz.

Emre ÖNCEL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu