Samsun

Samsun’da sokak sokak denetim

Samsun’da koronavirüs önlemleri kapsamında toplum destekleri polis ekipleri cadde ve sokaklarda, denetim yaptı.
Samsun’da sokak sokak denetim – Samsun’da koronavirüs önlemleri kapsamında toplum destekleri polis ekipleri cadde ve sokaklarda, denetim yaptı.
Samsun Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri kalabalığın yoğun olduğu bölgelerde maske, sosyal mesafe ve hijyen konularında vatandaşlara uyarılarda bulundu.
CEZA YOK UYARI VAR
İçişleri Bakanlığı koronavirüs salgınının önlenmesi amacıyla özellikle vatandaşların yoğun olarak bulunduğu cadde ve sokaklarda polis ekipleri tarafından denetimler gerçekleştirildi. Vatandaşlar maske, mesafe ve hijyen konusunda uyarıldı. Samsun Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, İlkadım İlçesi Gazi Caddesi Mecidiye Çarşısı ve Bankalar Caddesi’nde vatandaşlara sosyal mesafe, hijyen ve maske kullanımına dikkat etmeleri konusunda uyarılarda bulundu.
Mustafa İNAN

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Sokak, sokak gezilmedi,Turkiste bilhassa fırınların önünde sigara içenler ve masketakmayanlar vardı,vatandaş uyarıları ve hatasını kabül etmiyor, sözlü veya fiziksel saldırılar oluyor, bunları nasıl onleyecegiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu