GenelSamsun

Samsun’da koronavirüs onları da vurdu!

Samsun'da spor salonu sahibi Mehmet Mert Can, ekonomik olarak zorda olduklarını belirterek, spor salonlarının belirli kriterlerde açılmasını talep etti

Samsun’da spor salonlarının koronavirüsten kapalı olması nedeniyle geçim sıkıntısı çektiklerini belirten spor salonu sahibi Mehmet Mert Can, ”Elektrik veya su faturalarımızı nasıl ödeyeceğimizi bilmiyoruz” dedi.

“DİLEKÇE VERDİK”
Spor salonlarının yaklaşık 2 aydır kapalı olduğunu belirten Can, ”Kimse bizi anlamak istemiyor. Birçok dilekçe verdik ama geri dönüş alamadık. Bu şekilde nasıl yaşayacağız? Elektrik veya su faturamı nasıl ödeyeceğimi bilmiyorum. İnşallah kısa bir sürede bu olay çözülür” ifadelerini kullandı.

“YETER Kİ AÇILSIN”
Spor salonlarının kademeli bir şekilde açılmasını istediklerini söyleyen Can, ”İsterlerse yüzde 10-30’u kadar açsınlar. Geçtiğimiz normalleşme döneminde böyle yapmışlardı fakat denetime bir kez bile gelmediler. İsterlerse her gün denetime gelsinler. Ben razıyım. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyum sağlıyoruz. Yeter ki spor salonlarımızı açsınlar” diye konuştu.

Emre ÖNCEL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu