Samsun

Samsun’da En Doğru Eğitimin Adresi: Samsun Sürücü Kursu

Samsun’da 11 yıldır hizmet veren Samsun Sürücü Kursu, deneyimli ve yetenekli usta öğreticileriyle ehliyet sahibi olmak isteyen sürücü adaylarına bilgileri aktarırken, çok yönlü hizmetiyle de dikkat çekiyor.

Samsun’da 2010 yılından itibaren çok yönlü ve kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıkan, İlkadım, Canik ve Çarşamba ilçelerinde toplam 7 şubesi bulunan Samsun Sürücü Kursu, profesyonel eğitmenleriyle yüzlerce kursiyeri harika bir sürücü olarak ehliyet sahibi yaptı.

ÇOK YÖNLÜ HİZMET
A, B, C ve D ehliyetlerinin yanı sıra SRC Kursları, 25 çeşit iş makinası ve operatörlük kurslarıyla birlikte çok yönlü bir hizmet sağlıyor. Ayrıca, tehlikeli madde taşıyıcılığı eğitiminde 7. firma olan Samsun Sürücü Kursu, bu anlamda profesyonelliğinden söz ettiriyor.

 

KALİTE ÖN PLANDA
Samsun Sürücü Kursu, eğitimde kaliteyi ön planda tutarak öğrencilerin başarılı, kurallara uyan bir sürücü olmalarını sağlamak ve kaza yapmadan hayatlarını sürdürebilmeleri amacıyla, güvenilir ve tercih edilebilir bir hizmet verme vizyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

BAŞARIYA ÖNEM VERİYORUZ
Eğitimde sektörel lider olmanın avantajlarını yaşadıklarını belirten Samsun Sürücü Kursu Sahibi Murat Şahin, ”Bu konuda her türlü yatırımımızı yapıyoruz. Samsun Sürücü Kursu’nu marka yapmak adına 2010 yılında açılışımızı gerçekleştirdik. O günden bugüne kadar kendimizi geliştirdik. Sürücü eğitiminde başarıya çok önem veriyoruz. Araç ve ekipman bakımından yeterli kapasiteye sahibiz. Usta öğreticilerimizin yüzde 90’ı üniversite seviyesinde” dedi.

EN PROFESYONEL FİRMAYIZ
A1, A2, A, B, C ve D ehliyetlerinin yan ısıra üst seviye olan SRC kursları verdiklerini belirten Şahin, ”İş makinası ve operatörlük kurslarımız da mevcut. 25 çeşit iş makinesinin eğitimini veriyoruz. Bu kapsamda Karadeniz Bölgesi’nin en iyisi ve en kapsamlısı Samsun Sürücü Kursu’dur. SRC 5 ehliyetinin eğitimini de vermekteyiz. Tehlikeli madde taşımacılığı eğitimi veren 7. firmayız. Bu konuda en profesyonel firmayız. İleri ve defansif sürüş gibi eğitimleri de kapsamımızda barındırmaktayız” ifadelerini kullandı.

7 ŞUBEMİZ BULUNMAKTADIR
İlkadım ve Canik ağırlıklı olmak üzere 7 şubeleri olduğunu söyleyen Şahin, “Çarşamba’da da şubemiz bulunuyor. 3 ilçede faaliyet gösteriyoruz. Hizmette, en büyük önceliğimiz kalitedir. Verdiğimiz eğitimin sonucunda öğrencilerin kaza yapmadan hayatlarını sürdürebilmeleri önceliğimizdir” şeklinde konuştu.

GÜVEN VERMELİSİNİZ
Kadın öğrencilerle ağırlıklı olarak çalıştığını söyleyen Usta Öğretici Fatma Özbay, ”Öğrencilerinizin sizi sevmesi ve size güvenmesi çok önemli. Özellikle kadın sürücü adayları size güveniyorlarsa, bu işi başaracaklarına inanıyorlar demektir. Eğer size güvenmez, o samimiyeti yakalayamasanız kadın sürücü adayına burada bir şeyler öğretmek çok zor oluyor. İlk önce samimi bir ortam oluşturmanız gerekiyor. Onunla ilgili bazı sorular sorarak heyecanını yatıştırmaya çalışıyorsunuz. Kendinizden örnekler veriyorsunuz. İlk zamanlar aşırı trafiğe çıkmadan sakin bir bölgede birlikte çalışabiliyorsunuz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu