Genel

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 25 Aralık Cuma

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 25 Aralık Cuma – Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu “Samsun Spor Saati” başladı (25 Aralık Cuma)

 

Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu ‘Samsun Spor Saati’ hafta içi her gün Samsun Canlı Haber TV’de saat 11.00’de canlı yayınlanan programda Samsunspor’daki son gelişmeleri, Samsunspor’a dair her şey konuşulacak.

TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLDUK

Gazetemiz Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın sosyal medyada başlattığı anlamlı akım ile Samsunspor takımı ve taraftarı tüm Türkiye’ye örnek oldu

 

 

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 25 Aralık Cuma - Genel

YILDIZ ÇAĞRIDA BULUNDU

Son günlerde Twitter üzerinden başlatılan FAV(Beğenme) akımı Samsun’da anlamlı bir boyuta taşındı. Gazetemiz Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın sosyal medya da başlattığı akım ile Samsunspor takımı ve taraftarı tüm Türkiye’ye örnek olacak bir harekete imza attı. Twitter’dan kaptan Caner Arıcı’ ya mesaj atan ve ‘Samsunspor’un büyük kaptanı sosyal medyadaki akımda bizde yerimizi alalım. Diyorum ki bu paylaşıma kaç beğeni gelirse Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu’nda yer alan kaç kardeşimize forma hediye ederiz’ çağrısında bulundu.

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 25 Aralık Cuma - Genel

SAĞLAM’DA KATILDI

Bu çağrıya Kaptan Arıcı, ‘Samsunspor’un kaptanı olarak 555 beğeni gelirse bu paylaşıma 55 çocuklarımıza hediye edeceğiz’ cevabını verdi. Twitter’da yapılan paylaşım sonrası Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam başta olmak üzere takım da yer alan bazı oyuncular ile taraftarlar büyük ilgi gösterdi. 900’e yakın beğeni alan paylaşımda şu an itibariyle elde edilen 260 forma Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu’nda yer alan çocuklara hediye edilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
× Whatsapp İhbar Hattı