Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 23 Aralık Çarşamba

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 23 Aralık Çarşamba
A+
A-
23.12.2020
ABONE OL

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 23 Aralık Çarşamba – Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu “Samsun Spor Saati” başladı (23 Aralık Çarşamba)

 

Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu ‘Samsun Spor Saati’ hafta içi her gün Samsun Canlı Haber TV’de saat 11.00’de canlı yayınlanan programda Samsunspor’daki son gelişmeleri, Samsunspor’a dair her şey konuşulacak.

 

YILDIRIM O RAPORU BEKLİYOR! DÜĞMEYE BASILACAK

 

Kırmızı-Beyazlılar da şu an için transferde acele edilmiyor. Takımın son iki maça konsantre olmasını isteyen yönetim Adanaspor maçı sonrası düğmeye basacak  

İkinci devre itibariyle daha güçlü bir kadro kurmayı hedefleyen Kırmızı-Beyazlılar, transferlerde şu an için acele etmiyor. Yönetimin takımdan tek isteği kalan son 2 maça en iyi şekilde konsantre olmaları. Öte yandan nokta isimler için araştırmalarını sürdüren yönetim gidecek ve kiralık olarak yollanılacak isimleri bu hafta içerisinde teknik ekipten isteyecek. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’a raporunu ise önümüzdeki günlerde Başkan Yüksel Yıldırım’a ulaştıracağı ve Yıldırım’ın da devrenin son maçı Adanaspor karşılaşmasından sonra düğmeye basacağı öğrenildi. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.