Kaliteli Hizmet, Güvenilir Kadro, ACR Otomotiv’de

Kaliteli Hizmet, Güvenilir Kadro, ACR Otomotiv’de
A+
A-
25.05.2021
ABONE OL

Samsun’da üstün hizmet anlayışı ile müşterilerine yüksek kaliteyi sunan ACR Otomotiv, PSA Grubu’ndaki araçlara profesyonelliği sunuyor

Samsun’da Tekkeköy İlçesi’nde otomotivle ilgili her hizmeti daha kolay bir şekilde sunmayı hedefleyen Erdem ve Emre Acar ortaklığı ile kurulan ACR Otomotiv, aracınızın her ihtiyacınızda üstün kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkarken, gücüne de güç katmaya devam ediyor.

Tekkeköy İlçesi’nde Şabanoğlu, 65. Sokak’ta hizmet veren Erdem ve Emre Acar ortaklığı ile kurulan ACR Otomotiv PSA Grubu (Peugeot, Citroen, Chevrolet ve Opel) araçlar ve yedek parça hizmetinin yanı sıra birçok imkan sunuyor. ACR Otomotiv Kurucularından Emre Acar, otomobile olan sevgileri nedeniyle bu sektöre yöneldiklerini belirterek, “Firmamızı abim Erdem Acar ile birlikte kurduk. Meslek lisesinden itibaren bu işe yöneldik. Hedeflerimiz vardı. Otomotive olan sevgimizden dolayı bu işe gönül verdik. Atölyemiz 5 lif ve 6 usta ile birlikte çalışıyoruz. Tamamen sanayi ortamından kopmuş bulunmaktayız. Artık herkesin kurumsal kimliğe geçmesi gerekiyor. Geride kaldığımız sürece bizim için eksi bir süreç demektir. Biz de teknoloji, bilgi, ve eğitim anlamında sürekli gelişmeleri takip edip, müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz” dedi.

“YEDEK PARÇA DA SUNUYORUZ”

Yedek parçayı da kendi bünyelerinde barındırdıklarını ifade eden Acar, “Hem müşterilerimizin hem de bizim açımızdan, işimizi kolaylaştırmak ve daha kaliteli bir hizmet sunmak için böyle bir çalışmamız var. Çalıştığımız firmalarda garanti anlamında bir sıkıntı yaşamıyoruz. Bu anlamda tedarikçi firmalarımızdan temin edip garanti dahilinde müşterilerimize sunuyoruz. Biz yeni nesil PSA Grubu’na (Peugeot, Citroen, Chevrolet ve Opel) bakıyoruz. Bunların haricinde DS markamızda var. Daha çok Fransız araçlarına bakıyoruz” diye konuştu.

“EKSİKSİZ BAKIM ÇOK ÖNEMLİ”

“Her aracı yapan usta, usta değildir” sloganının hayat felsefesi olduğuna değinen Acar, “O yüzden PSA Grubu’nda daha profesyoneliz. Bu gruba bakıyoruz. Hedeflerimizi daha da büyütmek istiyoruz. Servis ve yedek parça anlamında, kapasiteli çalışmak istiyoruz. Yine tamamen üretimi de biz yapmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı. Sürücülere uyarılarda da bulunan Acar şunları söyledi: “Aracınızın bakımını eksiksiz yaptırın. Çünkü ‘siz aracınıza bakacaksınız, aracınız da size bakacak’. İhmal etmemek gerekir. Arızaya anında müdahale etmek hem kendileri hem de araçları için daha faydalı olacaktır. Bu da en büyük kardır.”

“EVLATLARIM İLE GURUR DUYUYORUM”

Çocuklarıyla gurur duyduğunu dile getiren Nail Acar ise “Babam bize bu bayrağı teslim etti.Bu bayrağı yere düşürmedim. Aynı bayrağı çocuklarıma teslim ediyorum. Rabbimden diliyorum bu bayrağı daha yükseğe çıkarırlar. Evlatlarımla gurur duyuyorum. Bu çıktıkları yolda kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

ACR Otomotiv’e Şabanoğlu, 65. sokak. No: 23, 55330 Tekkeköy/Samsun, www.acrservis.com veya 0362 266 58 55 No’lu iletişim adresinden ulaşabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.