Yılport Samsunspor'da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın Cumartesi deplasmanda oynanacak İstanbulspor maçı öncesi galibiyet planı hazır. Gerekli önlemlerin alındığını vurgulayan tecrübeli teknik adam...

Batu Kaplan Kanal S'de çarpıcı açıklamalarda bulundu: "Bu takımın başarısını istemeyenler var" Batu Kaplan Kanal S'de çarpıcı açıklamalarda bulundu: "Bu takımın başarısını istemeyenler var"
Yılport Samsunspor'da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın Cumartesi deplasmanda oynanacak İstanbulspor maçı öncesi galibiyet planı hazır. Gerekli önlemlerin alındığını vurgulayan tecrübeli teknik adam Sağlam eve mutlu dönmek istiyor. Ligdeki birçok takımın şampiyonluk yarışının içinde olduğunu dile getiren Ertuğrul Sağlam, "Bizle aynı hedefte birçok takım mücadele veriyor. Onlardan bir tanesi de bu haftaki rakibimiz olan İstanbulspor. Gerçekten iyi bir ekiple karşılaşacağız. Çok kaliteli oyunculara sahipler. Bu maçı kazanmak için ortaya nasıl bir mücadele koymamız gerektiğini, nasıl bir oyun kalitesi ile oynamamız gerektiğini oyuncularla paylaşıyoruz. Rakip analizlerimizi yapıyoruz" dedi.