Genel

Çarşamba Devlet Hastanesi’nde endişe veren görüntüler

Samsun’da bir hastanede vatandaşların ihbar hattımıza gönderdiği fotoğraf ve videolar endişeye neden oldu

Samsun Çarşamba Devlet Hastanesi’nde koronavirüs hastalarıyla diğer hastaların aynı alanda bekletildiği iddia edildi. İhbar hattımıza gelen fotoğraf ve videolarda vatandaşlar tepki gösterdi.

TEMİZLENMEDİĞİ İDDİASI
Çarşamba Devlet Hastanesi’nde yaşanan olayda iddiaya göre Kovid- 19 hastaları ile bir arada duran diğer hastalar sağlık çalışanlarına tepki gösterdi. Vatandaşlar koronavirüs tedavisi gördükleri iddia edilen mavi önlüklü kişilerle ile diğer hastaların aynı alanda bulunmak istemediklerini belirterek ortamın temizlenmediğini ifade etti.

SOSYAL MESAFE YOK
Görüntülerde sedyede yatan koronavirüs hastasının, yanından geçen diğer hastalarla yakın temasta olması endişeyi artırdı. Bekleme alanı olarak kullanılan bölümde vatandaşlar Samsun Canlı Haber Whatsapp ihbar hattına gönderdikleri görüntülerde tepkilerini dile getiriyor.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Çarşamba devlet hastanesi başhekimi Dr turan bilgin kadar çapsız isbilmez adaletsiz ehil olmayan bir adama makam verirseniz sonuç bu olur.bu sadece hastahane deki skandalların görünen yüzü.gorunmeyen okadar yüzü varki İNŞALLAH bu videoda olduğu gibi ALLAH CC hepsini gün yüzüne çıkaracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
× Whatsapp İhbar Hattı