Bülent Börekçilik’ten Samsun’da Yeni Bir Şube! Böreğin En Lezzetli Hali

Bülent Börekçilik’ten Samsun’da Yeni Bir Şube! Böreğin En Lezzetli Hali
A+
A-
09.09.2021
ABONE OL

Bülent Börekçilik’ten Samsun’da Yeni Bir Şube! Böreğin En Lezzetli Hali Samsun’da özenle yapılan, taze taze malzemelerin kullandığı çıtır çıtır lezzeti ile büyülen Bülent Börekçilik yeni şubesini açtı

Samsun’da çıtır çıtır lezzet kareleri, sıcacık ve iştah açıcı, uzadıkça uzayan her diliminde ayrı bir tadı barındıran, görüntüsüyle bile iştah kabartan ve lezzet avcılarının vazgeçilmez durağı olan Bülent Börekçilik İlkadım İlçesi’nde yeni bir şubesini daha açtı.

WhatsApp Image 2021 09 08 at 21.20.14

GÖRKEMLİ AÇILIŞ TÖRENİ

İlkadım İlçesi’nde Recep ve Çağla Uzun çiftinin işletmeciliğini üstlendiği Bülent Börekçilik, Adalet Mahallesi Karadeniz Caddesi üzerinde hizmet verecek yeni şubenin açılışı görkemli bir törenle yapıldı. Açılış törenine İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Mücahit Erbin ve çok sayıda davetli katıldı.

Recep Uzun scaled

EN BÜYÜK FARKI LEZZETİ

“Bülent Börekçilik serüvenimiz oldukça güzel başladı” diyen işletme sahiplerinden Recep Uzun “Her yerden duyup ve lezzetini sevdiğimiz bir firmaydı. Daha sonra başvurumuzu yaptık ve Bülent Börekçilik’in bir ailesi olduk. Bu lezzeti hala tatmayan varsa gelip tatsınlar. Bülent Börekçilik’in en büyük farkı lezzeti. Bütün Samsunluları davet ediyoruz.” dedi. Recep Uzun’un eşi Çağla Uzun ise, “Çok mutluyum. Samsunluları bu lezzeti tatmaları için bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

09 bulent borekcilik haber ilan 10 scaled

ÇOK GURURLANDI

Kızımın iş yeri açmasından dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Tülay Şenol “Bu duygu anlatılmaz. İnşallah istediği gibi olur. Böreğin tadı çok güzeldi. Herkesi Bülent Börekçilik’e bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Nevin Buyukterzi scaled

HİZMET DE GÜZEL

Hizmetten ve böreğin tadından oldukça memnun olduğunu belirten Nevin Büyükterzi, “Hayırlı uğurlu olsun. İkinci porsiyonumu yedim. Çok memnun kaldım. Hizmet de çok güzel. Okul ve gün grupları gibi çeşitli gruplarımız var. Onları da buraya getirmek istiyorum. Tadı gerçekten çok güzel” diye konuştu.

Gulay Altay Bektas scaled

TADI BİR HARİKA!

“Böreğin tadı bir harikaydı diyen” Gülay Altay Bektaş, “Her sabah geleceğiz. Böyle çıtır çıtır bir lezzet olamaz. Ev hanımlarına da tavsiye ederiz. Biz böyle börek yemedik. Birçok börek yedik ama bunun tadı başkaydı” ifadelerini kullandı.

Nazli Gudek scaled

BÖREK YEMEMİŞİZ!

Nazlı Güdek de, “Bayıldım. Bu zamana kadar börek yediğimizi sanıyorduk ama yememişiz. Çok güzel çıtır çıtır ve kaşarı boldu. Çağla kardeşimize hayırlı uğurlu olsun. Bol kazançları günleri olsun. Günlerimizi de burada yapmayı düşünüyoruz artık” dedi.

WhatsApp Image 2021 09 08 at 21.20.11 WhatsApp Image 2021 09 08 at 21.20.12 1 WhatsApp Image 2021 09 08 at 21.20.13 WhatsApp Image 2021 09 08 at 21.20.14 1 WhatsApp Image 2021 09 08 at 21.20.16 WhatsApp Image 2021 09 08 at 21.20.17

Dilber BAHADIR

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.