SamsunSamsunspor

Başkan Yıldırım’dan yeni mesaj: ‘Pes etmek yok’

Başkan Yüksel Yıldırım, “Sözün bittiği yerdeyim. Verdiğim sözü sizlere karşı tutamadığım için sizlerden özür diliyorum. Ama pes etmek yok, sonuna kadar devam” dedi.

SÖZ EKİPTE

 

Yılport Samsunspor’un Menemenspor karşısında aldığı beraberlik sonrası Başkan Yıldırım, verdiği sözü tutamadığı için Samsunlulardan özür dileyerek,” Sözün bittiği yerdeyim. Söyleyecek çok şey var ama çok üzgünüm, konuşamıyorum. Verdiğim sözü sizlere karşı tutamadığım için sizlerden özür diliyorum. Başkan olarak benim şu anda yapabileceğim çok şey var gibi gözükse de daima söz sadece sahadaki futbolcular ve teknik ekipte” ifadelerini kullandı.

YANLIŞ ANLAŞILDIM

Yıldırım ayrıca bir taraftarın, ‘Asla pes etme başkanım, bir sezonun emekleri boşa gitmesin’ yorumunun üzerine, Yıldırım, ”Asla pes etmem. Sadece takıma güvenip son 5 maçta 5 galibiyet alıp şampiyon oluruz demiştim. Sadece bu olmadı diye özür diledim. Galiba yanlış anlaşıldım! Şampiyonluğa inancım devam ediyor. Can bu bedenden çıkmadan pes etmeyeceğiz. Durmak yok, sonuna kadar devam” yorumunu yaptı. Kırmızı-Beyazlı taraftarlarda Yıldırım’ın bu paylaşımına destek göstererek mesaj yağmuruna tuttu.

Esra VURAL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu