Samsun

Başkan Sinecek’ten müjde ‘Samsunlu esnafa yüzde 35 indirim’

Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, Samsun’da yaşayan her kooperatif üyesine ve ailelerine özel sağlık kuruluşlarında yüzde 35’e varan indirim sağlayan ‘Yarına Erteleme Sağlık Kart’ uygulamasını başlattıklarını söyledi.

 

Başkan Sinecek'ten müjde 'Samsunlu esnafa yüzde 35 indirim' - Samsun

ESNAFIMIZI ETKİLEDİ
‘Yarına Erteleme Sağlık Kart’ tanıtım lansmanında konuşan Başkan Sinecek, “Tüm dünyada etkisi devam etmekte olan salgın hastalık en çok yerel esnafımızı etkiledi. Üyelerimizin büyük bir çoğunluğu günlerce işletmelerini kapattı. Birçok üyemiz de faaliyetlerine kısıtlamalar getirmek zorunda kaldı. Üyelerimiz günlük giderlerini bile karşılamakta zorluk çekiyor. Maalesef yaşanılan bu zor günler hala devam etmektedir. Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi olarak esnafımızın bu zor günlerinde yanlarında olabilmek adına, sağlıkta fırsat eşitliğini sağlamak adına ‘Yarına Erteleme Sağlık Kart’ uygulamasını başlatmış bulunmaktayız. Tüm üyelerimizin sağlığı ve yarınları bizim için önemli” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Sinecek'ten müjde 'Samsunlu esnafa yüzde 35 indirim' - Samsun

KOŞUL ARANMIYOR
Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi’nin ‘Yarına Erteleme Sağlık Kart’ projesine katılan yüzde 35’ye kadar indirim imkanı sağlayan Sağlık Kart’a, Samsun’da yaşayan veya Samsun’da ticari faaliyette bulunan tüm üyelerimiz hiçbir koşul aranmadan sahip olabiliyor. ‘Sağlık Kart’ın, sağladığı indirimler arasında, poliklinik muayeneleri, laboratuvar tahlilleri, doğum paketleri, ağız ve diş sağlığı, göz hastalıkları, saç ekimi, ayakta ve yatarak tüm tedavi ve tıbbi hizmetler yer alıyor. Ayrıca anlaşma yapılan hastaneler arasında Liv Hospital, Medicana, VM Medical Park, Atasam Hastanesi, Büyük Anadolu Hastanesi, Romatem, MediLiv ve MediBafra, gibi çok sayıda özel hastane ve özel sağlık işletmesi yer alıyor.

Emre ÖNCEL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu